Воз удри во полициско возило на преминот Хиподром

Полициски службеник од Полициската станица Гази Баба загина во железничката несреќа што утрово се случи на преминот кај Хиподром во Скопје, известува анонимен граѓански новинар.

(Visited 1097 times, 10 visits today)

You might be interested in